Akcja Muzeum Historii Żydów Polskich - Żonkile 2021


15 kwietnia 2021 r. uczestniczki warsztatów rękodzielniczych postanowił włączyć się do akcji Muzeum Historii Żydów Polskich - Żonkile 2021. Co prawda główne wspomnienie zaplanowane jest na poniedziałek 19 kwietnia, my postanowiłyśmy już teraz zaprezentować nasze rocznicowe kwiatuszki.

Prace Warsztatów Rękodzielniczych 7.3.2021 r.


W galerii obok prezentujemy prace warsztatów rękodzieła, które uczestniczki wykonywały od listopada 2020 r. do marca 2021 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Archiwum warsztatów rękodzielniczych z 2020 r.


Jak wiadomo, warsztaty rękodzieła przy Domu Kultury w Górze działają już ładnych kilka lat. Panie, pod dowództwem szefowej - pani Ireny Młyńskiej, bardzo chętnie wciągają w swe szeregi nowe osoby oraz pomysły do dalszej twórczości. Co prawda nieczęsto publikują wirtualnie swoje prace, ale za to częściej pokazują się przy różnych okazjach stacjonarnych. Wystawiały się między innymi podczas jarmarków świątecznych czy dni otwartych organizowanych przez Dom Kultury w Górze. Nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowej twórczości i przedstawienie prac widzom wirtualnym. Zobaczcie państwo sami, ile pracy i pomysłów trzeba z siebie wydobyć, by zbudować tak szerokie portfolio.