Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Konkurs plastyczny MINI MARZANNA


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Wyniki konkursu plastycznego KARTKA BOŻONARODZENIOWA


W dniu 11 grudnia 2023 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Na konkurs wpłynęło 30 prac.  Komisja w składzie:

·       Joanna Kietlińska

·       Marzena Myszorek 

·       Agnieszka Ludkowska

postanowiła przyznać:

w KATEGORII KLASA I-III:

I miejsce - ZUZANNA ZALEWSKA

II miejsce - HANNA KRASUSKA

III miejsce – WIKTORIA RYBCZYŃSKA

w KATEGORII KLASA IV-VI:

I miejsce - HANNA PICZ

II miejsce - LAURA KOWALSKA

III miejsce - BLANKA DZIEWIC

w KATEGORII KLASA VII-VIII:

I miejsce - MICHAŁ KRAUZ

II miejsce - LENA ORŁOWSKA

Wyniki konkursu "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców" Lata 80' 90' 00'


Konkurs Piosenki "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców" już za nami! Muzyczne spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i nie bez powodu, bo atmosfera była świetna, a poziom konkursu naprawdę wysoki. Gratulujemy wszystkim solistom, a w szczególności laureatom poszczególnych kategorii. Poniżej wyniki.

w kategorii od 7 do 11 lat
I miejsce – Aleksandra Dolat
II miejsce - Antonina Sroczyńska
III miejsce – Katarzyna Kietlińska
Wyróżnienie: Amelia Masztalerz, Adrianna Mikołajczak

w kategorii od 12 do 15 lat
I miejsce – Antonina Kiczka
II miejsce – Wiktoria Herman
III miejsce – Amelia Stark
Wyróżnienie: Julianna Gołaszewska

w kategorii od 16 do 18 lat
I miejsce – Barbara Czajkowska
II miejsce – Hanna Górecka
III miejsce – Wiktoria Cieplik

GRAND PRIX - Marta Woroch

Partnerem konkursu jest Enea Oświetlenie sp. z o.o.

Kolejność prezentacji w konkursie "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców"


Przypominamy, że konkurs został przesunięty na godzinę 9:00, ze względu na dużą ilość zgłoszeń.

KATEGORIA 7-11 LAT

1. AMELIA MASZTALERZ - "PUSZEK OKRUSZEK" NATALIA KUKULSKA
2. MAJA FRĄCKOWIAK - "TYLKO W TWOICH DŁONIACH" ELENI
3. JULIANNA TUMKO - "KOLOROWY WIATR" EDYTA GÓRNIAK
4. ANTONINA AMBROWCZYK - "NAPRAWDĘ CHCĘ" BEATA JANKOWSKA
5. MATEUSZ GROBELNY - "ZA MAŁY" KRZYSZTOF ANTKOWIAK
6. ZOFIA MAŁAS - "TROSZECZKĘ ZIEMI" ELENI
7. JULIA KLABIK - "SZKLANA POGODA" LOMBARD
8. ANTONINA SROCZYŃSKA - "PUSZEK OKRUSZEK" NATALIA KUKULSKA
9. MALWINA DUDKOWIAK - "A SŁOŃCE SOBIE LŚNI" ELENI
10. JAGODA KAMIŃSKA - "TEKSAŃSKI" HEY
11. JULIA WOJTYCZKA - "MIŁOŚĆ JAK WINO" ELENI
12. LENA DĄBEK - "PAPIEROWY KSIĘŻYC" HALINA FRĄCKOWIAK
13. ALEKSANDRA DOLAT - "MIĘDZY CISZĄ A CISZĄ" GRZEGORZ TURNAU
14. MAŁGORZATA SZYMKOWIAK - "PUSZEK OKRUSZEK" NATALIA KUKULSKA
15. MARIA DOLAT - "PUSZEK OKRUSZEK" NATALIA KUKULSKA
16. ZUZANNA DUDA - "KOLOROWY WIATR" EDYTA GÓRNIAK
17. ZOFIA PAWŁOWSKA - "JOSZKO BRODA" ANNA MARIA JOPEK
18. KAJA KAMIŃSKA - "WIDZIAŁAM ORŁA CIEŃ" VARIUS MANX
19. ADRIANNA MIKOŁAJCZAK - "DUCHY ŁAKOMCZUCHY" FASOLKI
20. JULIA JEKEL - "CZAS NAS UCZY POGODY" GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA
21. MARTA JUCHNIEWICZ - "TO CO DOBRE" KASIA KOWALSKA
22. ZOFIA PATEREK - "DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR" URSZULA
23. MAJA PARADOWSKA - "CHCIAŁEM BYĆ" KRZYSZTOF KRAWCZYK
24. ALEKSANDRA BIERNACKA - "GWIAZDA FILMOWA" ROBERT WIÓRKIEWICZ
25. AMELIA GERTNER - "ZANIM PÓJDĘ" HAPPYSAD
26. KATARZYNA WIŚNIEWSKA - "PAPIEROWY KSIĘŻYC" HALINA FRĄCKOWIAK
27. LENA BURDZIŁOWSKA - "DZIECI WYBIEGŁY" ELEKTRYCZNE GITARY
28. MICHALINA GRONOWICZ - "KOLOROWE DZIECI" MAJKA JEŻOWSKA
29. ZIELIŃSKA DOMINIKA - "OSTATNI RAZ ZATAŃCZYSZ ZE MNĄ" KRZYSZTOF KRAWCZYK
30. KATARZYNA KIETLIŃSKA - "ZANIM ZROZUMIESZ" VARIUS MANX
31. GRACJAN KMIOTEK - "CHCIAŁBYM BYĆ SOBĄ" PERFECT
32. NATALIA MAZURCZAK - "DZIECI WYBIEGŁY" ELEKTRYCZNE GITARY
33. LENA GAŁUSZKA - "CUDOWNYCH RODZICÓW MAM" URSZULA SIPIŃSKA
34. MARIA CHOCIAJ - "ZAWSZE TAM GDZIE TY" LADY PAN
35. KINGA BOGUSZEWSKA "KOCHAJ MNIE KOCHAJ” – BANDA I WANDA

KATEGORIA 12-15 LAT

1. HANNA KIETLIŃSKA - "JEDYNE CO MAM" CZERWONY TULIPAN
2. WIKTORIA HERMAN - "RADOŚĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH LAT" ANNA JANTAR
3. PATRYCJA GLAPIAK - "PIOSENKA KSIĘŻYCOWA" VARIUS MANX
4. OLIWIA SZUMNA - "NASZ NAJPIĘKNIESZY DZIEŃ" ELENI
5. ZUZANNA LIPKA - "PO SŁONECZNEJ STRONIE ŻYCIA" ELENI
6. MARIA SKORUPIŃSKA - "OSTATNI" EDYTA BARTOSIEWICZ
7. ANITA CZERWIŃSKA - "KOLOROWY WIATR" EDYTA GÓRNIAK
8. AMELIA MUELLER - "TYLKO W TWOICH DŁONIACH" ELENI
9. MARTA WOROCH - "DŁOŃ" NATALIA KUKULSKA
10. MAJA RATAJCZAK - "KRAKOWSKI SPLEEN" MAANAM
11. ANTONINA KICZKA - "SZYBY" EDYTA GÓRNIAK
12. AMELIA STARK - "MUZYKA TWOJE IMIĘ MA" ELENI
13. LEILA AL-MAKHLAFI - "O SOBIE SAMYM" WILKI
14. MARIA GIEZEK - "DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI" MYSLOVITZ
15. ALEKSANDRA DĄBROWSKA - "ALEJA GWIAZD" ZDZISŁAWA SOŚNICKA
16. IGA SENFTLEBEN - "ŚPIEWAM I TAŃCZĘ" JAROSŁAW PIĄTKOWSKI
17. EWA JUCHNIEWICZ - "WIDZIAŁAM ORŁA CIEŃ" VARIUS MANX
18. ZOFIA SUTOR - "PIOSENKA KSIĘŻYCOWA" VARIUS MANX
19. ALICJA ZARZYCKA - "OSTATNI" EDYTA BARTOSIEWICZ
20. LAURA MAŚLĄKA - "PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ" KAJA PASCHALSKA
21. MAŁGORZATA GOŁĘBIOWSKA - "JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO" KRYSTYNA PROŃKO
22. ALEKSANDRA GULECKA - "KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE" MAANAM
23. DARIA KMIOTEK - "ZAWSZE Z TOBĄ CHCIAŁBYM BYĆ" ICH TROJE
24. JULIANNA GOŁASZEWSKA - "DNI KTÓRYCH NIE ZNAMY" MAREK GRECHUTA
25. ANIELA RATAJCZAK - "ALEJA GWIAZD" ZDZISŁAWA SOŚNICKA
26. ZUZANNA KURZAWA - "NIE JESTEŚ SAMA" SEWERYN KRAJEWSKI

KATEGORIA 16-18 LAT

1. MAJA KOWALCZYK - "ZABIORĘ CIE WŁAŚNIE TAM" KANCELARYA
2. BARBARA CZAJKOWSKA - "MIASTECZKO CUD" AGNIESZKA OSIECKA
3. JAKUB WOJTYRA - "NA JEDNEJ Z DZIKICH PLAŻ" ROTARY
4. WIKTORIA CIEPLIK - "TO NIE JA" EDYTA GÓRNIAK
5. HANNA GÓRECKA - "ODKRYJEMY MIŁOŚĆ NIEZNANĄ" ALICJA MAJEWSKA

Konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"


REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA


Konkurs piosenki "Śpiewamy przeboje naszych rodziców"


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Partnerem konkursu jest ENEA Oświetlenie sp. z o.o.

Wyniki XXIX Konkursu Piosenki Lwowskie i Wileńskiej


XXIX Konkursu Piosenki Lwowskiej i Wileńskiej za nami! Dużo emocji, ciekawe aranżacje, a co najważniejsze - świetna zabawa!

Oto wyniki:
SOLIŚCI
w kategorii od 7 do 12 lat
I miejsce – Hanna Kietlińska - DK Góra
II miejsce – Lena Nikiel - DK Góra
III miejsce – Laura Kowalska - DK Góra
w kategorii od 13 do 17 lat
I miejsce – Hanna Górecka - DK Góra
II miejsce – Wiktoria Cieplik - DK Góra
III miejsce – Gabriela Gała DK Góra
Wyróżnienie: Aniela Ratajczak - DK Góra
w kategorii 18+
I miejsce – Wiesława Bagińska - ZPK Wąsosz
II miejsce – Gabriela Jodko - DK Góra
III miejsce – Ryszard Milasz - Szklarki
Wyróżnienie: Arkadiusz Stasiak - Miejska Górka
ZESPOŁY
I miejsce – Zespół Barwy Jesieni - Nowa Sól
II miejsce - Zespół Włościanie - Miejska Górka
III miejsce – Zespół Folklorystyczny Lubin
Wyróżnienie: Zespół Osetnopolanie - DK Góra
NAGRODA BURMISTRZ GÓRY: Zespół Marzenie - Szklarki
NAGRODA DYREKTORA DK: Alfred Jarocki - DK Góra
Wszystkim artystom gratulujemy prezentacji i zapraszamy na kolejną, jubiluszową edycję konkursu za rok!????
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Wyniki konkursu plastycznego "Ojcowie polskiej Niepodległości"


w kat. klas I-III

  • I miejsce: Wiktoria Gortych kl. IIc
  • II miejsce: Kaja Skopińska kl. Ic
  • III miejsce: Tomasz Głuszko kl. IIc

w kat. klas IV-VIII

  • I miejsce: Lena Orłowska
  • II miejsce: Kaja Krause
  • III miejsce: Maja Marszałek

w kat. klas ponadpodstawowych

  •  I miejsce: Krystian Wiśniewski
  • II miejsce: Magdalena Mączka
  • III miejsce: Natalia Maczuga
Gratulujemy!
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Konkurs Plastyczny „PISANKA WIELKANOCNA Z LOGO DOMU KULTURY”


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Logo do pobrania >>>tutaj<<<

XXIX Konkurs Piosenki Lwowskiej i Wileńskiej


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Wyniki konkursu "KOSMICZNA PLANETA"


W dniu 6 stycznia 2023 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Na konkurs wpłynęły 24 prace.  Komisja w składzie: 
Danuta Biernacka, Marzena Myszorek, Agnieszka Ludkowska

postanowiła przyznać:

I miejsce - Marcelina Majewska

II miejsce - Filip Tomaszewski

III miejsce – Martyna Bobowska

WYRÓŻNIENIE – Nina Gertner

WYRÓŻNIENIE – Antoni Błaszczyk


KONKURS PLASTYCZNY "KOSMICZNA PLANETA"


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

XXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK


Protokół przebiegu etapu gminnego 
XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Skład Gminnej Komisji Konkursowej: Elżbieta Maćkowska, Małgorzata Kujawa, Małgorzata Stolarczyk, Elżbieta Berus-Panek, Katarzyna Paszkowiak, Magdalena Banaczek.

W etapie gminnym wzięło udział łącznie 24 uczniów.

W kategorii MŁODSI:

I MIEJSCE - Klaudia Kędzia 
II MIEJSCE - Oliwia Lisowska
III MIEJSCE - Marcelina Dudzińska

W kategorii STARSI:

I MIEJSCE - Zuzanna Sajdak
II MIEJSCE - Amelia Mastalerz
III Miejsce - Hanna Maźnio

Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego CHOINKA BOŻONARODZENIOWA


W dniu 14 grudnia 2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Na konkurs wpłynęło 14 prac. Komisja w składzie:

·       Danuta Biernacka

·       Mirosława Pawlicka-Pacyga

·       Agnieszka Ludkowska

postanowiła przyznać:

I miejsce - Marcel, Szymon, Angelika Głuszko

II miejsce - Małgorzata, Franciszek, Lidia Ryszewscy

III miejsce - Amelia, Nina, Marta Gertner

Wyróżnienie - Lena, Marcel, Lilia, Sebastian Burdziłowscy

Wyróżnienie - Mateusz, Sylwia Śliwiak

Serdecznie GRATULUJEMY !

class="navMenu-blockMainSetting navMenuAll" style="display: none;">

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY CHOINKA BOŻONARODZENIOWA


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Rozstrzygnięcie konkursu DYNIOWE HALLOWEEN


W dniu 24 października 2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Na konkurs wpłynęło 49 prac w 2 kategoriach wiekowych.  Komisja w składzie:

·       Agnieszka Ludkowska

·       Marzena Myszorek

·       Mirosława Pawlicka-Pacyga

postanowiła przyznać:

w kategorii PRZEDSZKOLAKI

I miejsce - LENA ZIELEŃ

II miejsce - NIKOLA CIEBIEŃ

III miejsce - SZYMON PIENIAK

w kategorii uczniowie klas I-III SP

I miejsce - MIKOŁAJ WAWRZYNIAK

II miejsce - ZOFIA ANTONICKA

III miejsce - MICHALINA GRONOWICZ

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Konkurs plastyczny "Dyniowe Halloween"


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Konkurs Moja pasja


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Konkurs plastyczny WITRAŻ


KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN


WYNIKI KONKURSU BARANEK WIELKANOCNY


W dniu 29 marca 2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Na konkurs wpłynęło 46 prac w 3 kategoriach wiekowych.  Komisja w składzie:

 ·    Danuta Biernacka

 ·    Marzena Myszorek

 ·    Grażyna Onichimowska

 postanowiła przyznać:
 w kategorii 6-10 lat
 I miejsce - Antonina Narolska, Paweł Leszczyński
 II miejsce - Filip Pypeć, Franciszek Ryszewski
 III miejsce - Zuzanna Polańska

 w kategorii 11-14 lat
 I miejsce - Paulina Wawrzyniak
 II miejsce - Marek Kazikowski
 III miejsce - Jan Świerszko

 w kategorii 15-18 lat (wpłyneła tylko 1 praca)
 Wyróżnienie - Anastazja Nałkowska


Konkurs plastyczny BARANEK WIELKANOCNY


Karta zgłoszenia >>>

Regulamin >>>

XXVIII. Konkurs Piosenki Lwowskiej i Wileńskiej


Karta zgłoszenia >>>

Regulamin >>>

WYNIKI konkursu WIERSZ Z ILUSTACJĄ


W dniu 1 marca 2022 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej. Do konkursu zostało zgłoszonych 46 prac. Komisja postanowiła przyznać:

I MIEJSCE - Natalia Mazurczak, Mateusz Śliwiak

II MIEJSCE - Lena Gronowicz, Jakub Łopata

III MIEJSCE - Kalina Kraśnicka, Dawid Salamon

WYRÓŻNIENIE - Lena Sidorowicz, Dominik Kułan, Antonina Narolska, Milena Kamińska, Szymon Osieczko

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!


KONKURS "WIERSZ Z ILUSTRACJĄ"


Zapraszamy do udziału w konkursie na stworzenie wierszyka/rymowanki z ilustracją.

Szczegółowe informacje dostępne poniżej:

Karta zgłoszenia >>>

Regulamin >>>

Konkurs na stroik Bożonarodzeniowy


Zapraszamy do udziału w konkursie na stroik Bożonarodzeniowy. 
Szczegóły dostępne w REGULAMINIE