UDOSTĘPNIAMY KSIĘGOZBIÓR
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 1
1 Abramow J. "Anioł mna dworcu" 
2 Adamczewska H. "Zainteresowania kulturalne młodzieży wiejskiej"
3 Adamkiewicz J.K "Polecenia przed podróżą
4 Adamski J. " Oryginalność czy naśladownictwo?"
5 Andrzejewski J. "Prometeusz"
6 Ankudowicz J. "Zespoły amatorskie jako zespoły samokształcenia"
7 Auderska H. "Zaczarowana zatoka" 
8 Auderska H. "Ścieżka przez pole"
9 Auderska H. "Na tamten brzeg" 
10 Balant T. "Katalog"
11 Bałucki M. "Ciężkie czasy" 
12 Baranowski K. "Hobo"
13 Bardijewski H. "Lustra"
14 Bardijewski H. "Komu sekret"
15 Bartelski L. "Nim słońce zejdzie"
16 Bednarczyk H. "Wiersze dla dzieci o dzieciach" 
17 Bernaciński S. "Przedstawiamy Gerhard Branstner Humor Niemiecki"
18 Berwińska K. " Szkoła głupców czyli hrabia z Garwolina"
19 Białoszycki A. Geras W. "Wydajemy<żywą gazetę>
20 Bienkowska F. "Wiosna 1944"
21 Bliziński J. "Komedie"
22 Bogusławski W. "Cud mniemany"
23 Boney M. "Album"
24 Borisowa A. "Buratino"
25 Brandstaetter R. "Dramat księżycowy"
26 Brecht B. " Wyjątek i reguła" 
27 Brodka J. "Folklor Górali Żywieckich"
28 Broniewska J. "Filip i jego załoga na kółkach"
29 Broniewski W. " Komunia paryska"
30 Broszkiewicz J. " Sześć sztuk scenicznych"
31 Brudkiewicz J. "Kopernik i Dantyczek"
32 Bryk A. "Mach"
33 Brzeziński B. Śmiech to zdrowie"
34 Buczak J. " Lesne przygody"
35 Buczyńska Z. "Taniec na cześć pokoju"
36 Budzianowski R. "Ochrona przeciwpożarowa teatrów i sal widowiskowych"
37 Burzyński R. "Myślą wybiegać naprzód"
38 Burzyński R. "Fotografia sportowa"
39 Centrum Kultury i Sztuki Województwa Siedleckiego "Wiosna"
40 Chętnik A. "Strój kurpinowski "
41 Cieślak F. "Charakteryzacja "
42 Ciupak E. Czerwińska M. " Nowe obyczaje i obrzędy"
43 Cybulski A. "Nabrzeże kultury"
44 Czajka Z. "Kodeks szachowy"
45 Czanerl M. "Październik 1917"
46 Czerwona N. "O balecie"
47 Czyżewski Marcin "Poradnik filmowca amatora"
48 Danielewicz Jerzy "Francuska metoda licytacji naturalnej"
49 Dąbrowska G. "Krakowiak"
50 Dąbrowska G. "W kręgu polskich tańców ludowych"
51 Dederko W. "Guma warszawska"
52 Dederko W. Mariański R. "Reportaż fotograficzny"
53 Dekowski J.P "Strór sieradzki"
54 Dekowski J.P "Strój piotrkowski"
55 Detko J. "Konrad i cham"
56 Dickens K. " Świerszcz za kominem"
57 Dlugosz R. Maszewski E. " Bosman z Bajki"
58 Długosz R. Maszewski E. "Niezły interes"
59 Długosz Roman "Błyszczący klucz"
60 Dobrowolska A. "Strój pyrzycki"
61 Dobrowolska H. "Gady"
62 Dobrzyński Z. "Wszechnice kultury ZMS"
63 Domagała M. "Śpiewaj z nami"
64 Domański M. "Ktoś nowy"
65 Dowgird Z. "Organizacja i metodyka prowadzenia imprez turystycznych"
66 Drabecka M. "Tańce historyczne"
67 Drabecka M. "Tańce i zabawy Warmii i Mazur"
68 Dubiel E. Iliński M. " Materiały fotograficzne barwne"
69 Dybowski J.T "Droga do Warszawy"
70 Dybowski J.T "Zapora"
71 Dział Informacji i Dokumentacji "Problemy kultury i działalności kulturalno- oświatowej"
72 Dział Informacji i Wydawnictw "Dla jutra żyję…"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 2
1 Eberharot K. Gazda J. " XX lat Polski Ludowej w filmie"
2 Faber W. "Dwie bajki"
3 Fac B. "Królowanie kaszubskie"
4 Fal J.G. "Twoje hobby"
5 Fangrat T. "Że tak się wyrażę"
6 Felczak- Chmielewska H. " Czy to jest kochanie" 
7 Fiedler A. "Dywizjon 303"
8 Filipowicz S. "Lot i kara"
9 Filler W. "Dykcyonarz teatralny"
10 Filmoteka Rejonowa "Wykaz filmów 16 mm"
11 Fleszarowa-Muskat S. "Ostatni koncert"
12 Flizak S. "Strój Zagórzan"
13 Florans R. "Tylko bez cudów humor żydowski"
14 Fredro A. "Gwałtu co się dziej"
15 Fredro A. "Świeczka zgasła" 
16 Fredro A. "Pan Jowialski"
17 Fredro A. "Zrzędność i przekora" 
18 Fredro A. "Dożywocie" 
19 Fredro J. "Consilium facultatis"
20 Frey R. "Gramy w szachy" 
21 Frey R. "Na turystycznym szlaku"
22 Frey R. Moldenhawer M. "Gramy w polską damę"
23 Frey R. Pęksa J. "Warcaby stupolowe czyli powrót damy"
24 Gajdar A. "Czuk i Hek" 
25 Galas S. Haraschin S. "Weź mnie ze sobą"
26 Gała H. "Materiały repertuarowe i metodyczne dla placówek" 
27 Gałczyński K.I "Porfirion- osiołek"
28 Gałczyński K.I "Nie igra się z publicznością"
29 Garczyński S. "Sztuka myśli i słowa"
30 Garczyński s. "Jak zapamiętać"
31 Gawalewicz Marian " Kraszewski w Warszawie"
32 Gąsior Kuba "Sztuka w 6 obrazach" 
33 Gisges J.M "Kamienni ludzie"
34 Gisman S. "Fotografia barwna dla amatorów"
35 Glapa A. "Strój dzierżacki" 
36 Glapa A. "Strój międzyrzecko- babimojski"
37 Gniewkowski W. "Festiwal kulturalny młodzieży miast i wsi"
38 Godebski K. "Miłość i próżność"
39 Goethe J.W. "Faust"
40 Gogol M. "Gracze"
41 Gołaszewski T. "Pracownik kultury"
42 Gołaszewski T. "Funkcja środków masowego komunikowania w placówkach kulturalno-oświatowych"
43 Gołębiowski B. "Kultura i zycie społeczne wsi"
44 Gombrowicz W. "Iwona"
45 Gorczycka J. "Odmieniec
46 Gorin G. "Wesele na całą Europę"
47 Gorki M. "Matka" 
48 Gorki M. "Wieczór literacki"
49 Gorska M. "Wesoła na scenie"
50 Górski J. "Ekonomia polityczna"
51 Grabiec A. "Festyn dziecięcy"
52 Grafczyńska J. Dąbrowska M. "Rytmika"
53 Grupiński J. " Waga i warga"
54 Gryglaszewska H. Gryglszewski R. "Wieczór prozy artystycznej"
55 Grzeban G. Rusinek J. "Studium szachowe w Polsce" 
56 Grzelecki S. "Archipelag spraw osobistych"
57 Grześczak M. "Kurt"
58 Grzymała- Siedlecki Adam "Świata autorski moich czasów"
59 Guriew G. Fomina M. "Amatorski zespół teatralny"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 3
1 Hamann H. "Fotoreprodukcja"
2 Hanin R. "Pieśń wolna"
3 Hanin R. Piotrowski A.W. "Mnie ta ziemia od innych odróżnia"
4 Hanin R. Piotrowski A.W. "Pieśń października"
5 Hansen A. " Osztuce wypoczynku"
6 Hanuszewska M. "1000 kompozytorów"
7 Hartwig E. "Tematy fotograficzne"
8 Haskell A. "Balet" 
9 Hauser Przemysław "Potyczki przy zielonym stoliku" 
10 Helsztyński S. "Sen nocy letniej W. Sekspira"
11 Hertz B. "Trzewiki szczęścia"
12 Hołuj T. "Powrót"
13 Hryniewicka J. "Sześć scenicznych układów polskich tańców ludowych"
14 Ibsen H. "Dzika kaczka"
15 Iłowski S. "Polskie grody weselne"
16 Iłowski S. "Teatr kukiełek" 
17 Iłowski S. "Sądy inscenizowane"
18 Iłowski S. "Widowiska plenerowe"
19 Iłowski S. "Budowa i urządzanie sceny w tetrze szkolnym i świetlicowym" 
20 Iłowski S. "Co kobieta woli"
21 Iwaszkiewicz J. "Lato w Nohant"
22 Iżycki J. Wołczyk J. "Planowanie zatrudnienia kadr oświtowych"
23 Jabłoński H. "Wielka Socjalistyczna Rewolucja Październikowa a Polska"
24 Jakubowski J. Z "Teatr Zapolskiej"
25 Janicki J. " Cześć jego pamięci"
26 Janowski J.K "Młody konstruktor"-zbiór II
27 Janowski J.K "Młody konstruktor"- zbiór III
28 Januszewska H. "Smocza awantura" 
29 Jarema W. Filipowicz K. "Nowy Guliwer" 
30 Jaremko-Pytowska Z. "Trzy prawdy"
31 Jaskuła Z. "Maszyna do pisania"
32 Jaszczewska I. " Taniec w literaturze pieknej"
33 Jaworowska H. "Klub ośrodkiem życia kulturalnego"
34 Jesionowski J. "Milion"
35 Jesionowski J. "Wuj z Ameryki" 
36 Jeżewska Kazimiera "Brzydkie kaczątko" 
37 Jeżewska Kazimiera "Dzikie łabędzie"
38 Jun I. "Mój warsztat teatralny"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 4
1 Kajzar H. "Sztuki i eseje"
2 Kaltenbergh L "Wspólnymi łańcuch opaszamy ziemskie kolisko"
3 Kałuzny Cz. "Kulturalnie przyjemnie wesoło"
4 Kamiński A. "Zuchowe ABC"
5 Kamoccy J. M "Strój świętokrzyski"
6 Kański Józef "Przewodnik operowy"
7 Karabasz K. "Cierpliwe oko"
8 Karwatowa M. "Choinka Agatki"
9 Kasparow G. "Mecz o mistrzostwo świata"
10 Kasprowicz J. "Świat się kończy" 
11 Kaszczuk T. "Kasztelan z kamiennej ławki"
12 Katajew W. "Samotny biały żagiel"
13 Kawalec J. "Akt oskarżenia"
14 Kaznowska- Jarecka B. "Strój biłgorajsko-tarnogrodzki"
15 Kicior M. Teoria słabych otwarć-zeszyt nr 3 
16 Kicior M. Teoria słabych otwarć-zeszyt nr 4 
17 Kijas J. "Stara baśń Józefa Ignacego Kraszewskiego"
18 Kik I. "Ćwiczenia taneczne"
19 Kiubicka I. Zatrybowna A. " Ocalenie" 
20 Kleisyt H. "Rozbity dzban"
21 Kleyny J. "Bój to jest nasz ostatni"
22 Klonowski F. "Strój Warmiński"
23 Klukowski Julian "Szutuka wistowania" 
24 Kobryński Ł. " Matka Sauvage"
25 Kochanowski J. "Pieśni i wybór innych wierszy"
26 Kolińska G. "Złote kaski"
27 Koniczek R. "Film radziecki w Polsce"
28 Konopnicka M. "Wieczór poezji w Dąbrowie Niemodlińskiej"
29 Konopnicka M. W kręgu samotności"
30 Konopnicka M. "Miłosierdzie gminy" 
31 Konopnicka M. ""Nowele wybrane"
32 Kopalko Z. "Ulubione bajki" 
33 Kopczewski "Było czy nie było"
34 Korczakowska J. "Dwie Marysie"
35 Kornhauser J. "Za nas, z nami"
36 Korzeniowski Józef " Podróżomania" 
37 Kosidowski Jan "Fotoreporterzy"
38 Koszutski K. "Trudny horyzont"
39 Kotarbiński T. "Wiązanki"
40 Koterbska D. "Wczasy u Marynarza- muzyka"
41 Koterbska D. "Wczasy u Marynarza- obraz 1 i 2"
42 Koterbska D. "Wczasy u Marynarza- obraz 3"
43 Kotlarczyk M. "Podstawy sztuki żywego słowa"
44 Kotula F. Strój łańcucki" 
45 Kowalczykowa M. "O pracy instruktora kulturalno-oświatowego" 
46 Kowalska L. "500 zagadek z chemii"
47 Kownacka M. "Orzeszek" 
48 Kozak W. "Wieczór intersującej techniki"
49 Krajewska J. "Strój opoczyński" 
50 Krajewski J. "Pastuchowe święto"
51 Kram J. "Gawędy o żywym słowie"
52 Krasiński Z. "Irydion"
53 Krasyewski J.I "Mistrz Twardowski"
54 Kreyser Ryszard "Wykaz literatury pomocniczej
dla filmowców amatorów"
54 Kreyser Ryszard "Filmujemy"
55 Kreyser Ryszard "Amatorski klub fotograficzny" 
56 Kruczkowski L. "Wieczór literacki"
57 Kruczkowski L. "Niemcy"
58 Kruczkowski Leon " Kordian i cham"
59 Kruger M. "Bajki"
60 Kryłow I.A "Wieczór tórczości" 
61 Krzemieniecki L. "Bzy" 
62 Krzemiśka W. "Tysiąc lat myśli polskiej"
63 Krzyżanowska J. "Literatura ludowa" 
64 Kulmowa J. "Teatr baśniowy"
65 Kumor A. "Krótkie myśli"
66 Kuniński Z. "Jestem nietypowy"
67 Kunz A. Samplawsky D. "Fotografia"
68 Kuśmierek J. "Cena" 
69 Kwaśniewski T. "Dziewczynka z zapałkami w krainie baśni"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 5
1 Lachowicz A. "Taki wstyd"
2 Latoś Henryk "1000 słów o fotografii"
3 Lec S.J "Fraszkobranie"
4 Lechicka A. "Pogodne irytacje"
5 Lenartowicz Teofil " Wiośniaki"
6 Lengren Z. "Drobiazgi spod pióra"
7 Leśnicki Z. "Bajki w teatrze"
8 Liskowacki R. "Bez dedykacji"
9 Litmanowicz M. "Szachy część 2"
10 Litmanowicz M. "Szachy część 3"
11 Litmanowicz W. "Polscy szachiści"
12 Lorc F.G. "Marianna Pineda"
13 Lorc F.G. "Dramaty"
14 Lubimowa W. "Śnieżek"
15 Lutowski J. "Kret"
16 Lwowski M. "Dzień dobry Katiu"
17 Łepkowska T. " A jednak dom…"
18 Łepkowska T. "Spod Kościelca"
19 Łepkowska T. "Do towarzyszy potomnych" 
20 Machnowska M. "Nasz ogromny czas"
21 Maciejewska M. "Wybór pomysłów"
22 Maciejewska W. "Kariery"
23 Macieszczak Andrzej "Brydż sportowy"
24 Macieszczak Andrzej "Brydż"
25 Madejowi D. A. "Mój warsztat teatralny"
26 Majakowski W. "Misterium - buffo"
27 Majakowski W. "Wam"
28 Majewski D. "Wspomnienia nauczyciela z lat 1893-1945"
29 Majkowski W. "Wieczór poezji"
30 Makarenko A. "Poemat pedagogiczny" 
31 Makuszyński K. "Awantura o Basię"
32 Malak T. Walczak-Deleżyńska M. Benczak A. "Poradnik recytatora"
33 Maliszewski Aleksander "Nowe szaty króla" 
34 Manugieicz J. " Polskie stroje ludowe"
35 Marat S. "Monodramy"
36 Marcinowa J. "Folklor taneczny Beskidu Śląskiego"
37 Marianowicy A. "Golibroda z czarcim wąsem"
38 Marianowicz A. "Przetańczyć całą noc"
39 Martens Krzysztof Martens "Szkoła wistu" 
40 Masłowska J. "Za każdy twój uśmiech"
41 Masłowska J. "Teatr wyobraźni"
42 Mateuszewski R. "O Polskę wolną i sprawiedliwą"
43 Matuta L. "Hejnał z wieży wariackiej"
44 May B. "Podstawy montażu filmu amatorskiego"
45 Medyński G. "Wina Antoniego"
46 Meissner Cz. "ABC recytatora"
47 Michaek B. "Szkice o filmie polskim"
48 Michalski Cz. "Western"
49 Mierzecka J. "Całe zycie z fotografią"
50 Mierzejewska J. "Teatr z pieśni" 
51 Mierzwińska Z. "Chałupy naprzód" 
52 Mierzwińska Z. "Ballady" 
53 Mierzwińska Z. Zaborski Z. "Strofy walki" 
54 Mikułowska H. "Strój kujawski" 
55 Mikuta M. "Kultura żywego słowa"
56 Mikuta M. "Rzecz o Koperniku"
57 Mikuta M. "Epitafium"
58 Milska A. "Rok 1905"
59 Ministerstwo Kultury i Sztuki "Dyskusyjny Klub Filmowy"
60 Mirończuk A. "Roszczenia powypadkowe w praktyce komisji rozjemczych"
61 Molek K. "Na Kołobrzeg i dalej…" 
62 Molier " Lekarz mimo woli" 
63 Moll K. "Wszystkie pary tańczą"
64 Morawska J. "Pozwólcie nam marzyć" 
65 Morawski S. Wierzewski W. "Kultura filmowa"
66 Moszyński K. "Litertura ludowa" 
67 Motylski "Rzecz o przyjaźni" 
68 Muller W.N "Kostiumy teatralne"
69 Muszyński H. "Rodzina moralność wychowanie"
70 Mikuta.M "Rapsod o Jakubie szeli"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 6
1 Naborowska A. "Inscenizacje opowiadań i fragmentów powieści 
współczesnych pisarzy polskich"
2 Nartowska L. "Mazury"
3 Nawrocki B. "Reprodukcja fotografia w świetle prawa autorskiego"
4 Niemcewicz J. "Powrót posła" 
5 Niemczynowska Zbigniew "Rakieta Alfa 1" 
6 Niemczyński R. "Fotoamator"
7 Nienacki Z. "Groteski sceniczne"
8 Niżnik J. "Społeczne przesłanki projektowania działalności kulturowej"
9 Nocznicki T. "Smutki i żale"
10 Obarski M. " Ciało chmury"
11 Obuchowicz Jan "Co każdy obywatel wiedzieć powinien"
12 Ochla A. Naborowska A. "Bażowski wśród swoich"
13 Odojewski W. "Punkt zwrotny"
14 Odojewski W. "Pomyłki"
15 Okraskowa H. "Estrada poetycka" 
16 Okraskowa H. Biuletyn centralnej poradni amatorskiego ruchu artystycznego"
17 Okręcka- Bromkowa " Z kolankiem i bez"
18 Olszakowski A. "Czarodziejskie ziarno"
19 Ordan J.L. "Już po południu"
20 Orłow Andrzej "Zeszyty metodyczny nr 7- materiały szkoleniowe" 
21 Orłow Andrzej "Zeszyty metodyczno-szkoleniowe" 
22 Orłow Andrzej "Zeszyt metodyczno-szkoleniowy" 
23 Orzeszkowa E. "Dziurdziowie"
24 Osęka J. "Dramaty na raty"
25 Osińsk Z. "Z teorii teatru"
26 Ostrowska I. "Bibliografia zagadnień sztuki tanecznej z lat 1965-1966
27 Ostrowska I. "Tańce na estradę"
28 Ostrowski W. Fim amatorski"
29 Ostrowski Wiktor " Organizujemy amatorski klub filmowy"
30 Ożóg J.B. "Okoliczanie"
31 Palkowski J. "Rapsod październikowy" 
32 Panas Henryk "Kłopoty z dziewczyną" 
33 Papee S. "Gramy Fredrę"
34 Pasternak L. "Pierwsze kroki"
35 Patkowski M. " Jutro wyrok" 
36 Pękosławski Zbigniew " Pracdownia fotoamatora"
37 Piechocki W "Prawne zasady realizacji konkursów"
38 Piekło T. "Żywa ziemia"
39 Pietrow E. "Wyspa pokoju"
40 Pietryk E. "Dziesiątka" 
41 Plutecka G. Garztecki J. "Fotografowie nietypowi"
42 Płażewski Jerzy " Fotografowanie nie jest trudne"
43 Pochwatko A. "Pracownia fotograficzna spółdzielni uczniowskiej" 
44 Pogonowska A. "Albo i albo"
45 Popis M. "Obrazy klasy robotniczej w poezji polskiej i obcej"
46 Popow I. "Rodzina" 
47 Powołocki ST "Poradnik techniczny dla teatrów świetlicowych"
48 Prorok L. "Powrót taty"
49 Prus B. "Nawrócony"
50 Prus B. "Sukienka balowa" 
51 Prus B. "Bywa i tak na swiecie"
52 Prus B. "Faraon"
53 Przyboś J. "Wiersze polskie"
54 Pytliński Andrzej " Fotografia barwna w zespole amatorskim"
55 Rachmanow L. "Okno w lesie" 
56 Rakow "Uwaga durnie" 
57 Rapopor I. "Praca aktora"
58 Robak T. "Przedpola kultury"
59 Rock J. "Czas nadszedł"
60 Romowicz M. "Folklor Górali Żywieckich"
61 Rozow W. " Młodzi" 
62 Rozow W. "Stronica życia" 
63 Rudnicki A. "Manfred"
64 Rumiński Stanisław " Materiały metodyczno- szkoleniowe" 
65 Rumiński Stanisław "Systemy słabych otwarć"
66 Rutkowski R. "Oświata pozaszkolna"
67 Rychlewski J. "Zwiastuny"
68 Rymkiewicz A. "Zabawa w teatr"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 7
1 Salaburska Krystyna "Piotr " 
2 Sałyńska A. "Piosenka o młodym Doboszu"
3 Sandner H. "Owady"
4 Sanecka Roma "Basia i Azorek" 
5 Scisłowski W. "Mały karierowicz"
6 Scisłowski W. "Wszystkie nasze denne sprawy"
7 Semczuk A. "Wojna i pokój Lwa Tołstoja"
8 Seweryn T. "Strój Dolno-śląki"
9 Seweryn T. "Strój Krakowiaków wschodnich"
10 Siedmiograj M. "Jak Wojtek muzykant odwiedził piekło"
11 Siedmiograj M. "Taka sobie bajka o koronie króla Kołka"
12 Siedmiograj M. "Syrenie łzy"
13 Siekierski A. "Domek z ogrodkiem"
14 Silski Z. "Bajki"
15 Simonow K. "Obcy cień"
16 Skolimowska Jerzy "Ktoś się utopi" 
17 Skowroński Z. Słotwiński J. "Dwa tygodnie w raju" 
18 Słodkowski W. "Praca w teatrze szkolnym"
19 Słowacki "Uspokojenie"
20 Słowacki J. "Lilia Wendeta" 
21 Słwacki Juliusz "Balladyna"
22 Słwacki Juliusz "Anhelli"
23 Smoluchowski Z. "Wieniec Wielkopolski" 
24 Smożewski Ryszard " Romeo i Julia za czwartym falochronem"
25 Smółka P. "Przygoda nie z tej ziemi"
26 Smrokowska B. "Teatr satyry"
27 Sobolewski Józef "Precyzyjny frefl" 
28 Sokorski W. "Spotkania"
29 Sołtan A. "Lutnictwo"
30 Srokowski S. "Zjadanie"
31 Starczewska E. "Spotykamy się w klubie" 
32 Starczewska E. "Rodzina w klubie"
33 Starek E. "Strój spiski"
34 Staszak Z. "Obrzęd a obyczaj"
35 Stelmachowska Bożena "Strój kaszubski"
36 Stępniówna M. "Sztuki współczesne w dialogu"
37 Stępniówna M. "Informator repertuarowy"
38 Strępniówna M. "Bibliografia polskiej literatury pięknej i dokumenmtalnej w wyborze"
39 Strumff T. "Jeszcze jeden pomysł dzisiaj" 
40 Strzałka K. "Dawid i Goliat"
41 Swietłow M. "Grenada i inne wiersze"
42 Swieży J. "Stój krzczonowski"
43 Swieży J. "Stój podlaski"
44 Swinarska A. M. "Legęda o mądrym mężu"
45 Swirszczyńska A. "Orfeusz"
46 Szablicka M. "Przetarg dziewcząt"
47 Szaniawski Jerzy "Niecodzienne zdarzenia" 
48 Szczegodzińska L. "Z książką na wesoło"
49 Szelburg- Zarembina E. " Za siedmioma górami"
50 Szelburg- Zarembina E. " Najdzielniejszy z rycerzy"
51 Szelejak W. "Metoda badania wypadków"
52 Szenwald L. "…wojny droga zwycięstwa"
53 Szerszeń J. "Poza ulem"
54 Szmyd J. "Tańce krośnieńskie"
55 Sztaudynger J "Wiórki" 
56 Szubiak E. Troć A. "Przepisy prawne dla placówek kulturalno-oświatowych"
57 Szucecka M. "Źdźbła słomy"
58 Szurig Zbigniew "Trening brydżowy" 
59 Szurig Zbigniew "Podstawy licytacji naturalnej" 
60 Surig Z. Techniki rozumowania logicznego w bryku
61 Szwankowski E. "Teatr Rzeczpospolitej Szlacheckiej"
62 Szwankowski E. "Teatr Polski w XIX i XX wieku"
63 Szyfelbein Z. "Zbiór wiadomości o tradycyjnej kulturze ludowej w Polsce"
64 Szymonowic Sz. "Sielanki"
65 Śniadecka K. "Wielka większa i największa"
66 Świątkowska J. "Strój łowicki"
67 Świecki A. "Wychowywać ale jak?"
68 Świętochowski A. "Błazen"
69 Świętochowski Aleksander "Poddanka" 
70 Świtalski J. "Janek i Grajludki"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 8
1 Tank H. "Południk 49"
2 Taranienko Z. "Śmiech staropolski"
3 Tarczałowicz J. "Pozór i realność"
4 Tatara- Skocka A. "Żarnowieckie jezioro- kapitan Rymwid
5 Tatara- Skocka A. "A w jego ręku pióreczko złote" 
6 Tatara-Skocka A. "Nad prądnikiem"
7 Terlikowski Roman " My meble mieszkanie"
8 Tkaczenko T. "Radzieckie tańce ludowe" 
9 Toeplitz K.T. "Kino dla wszystkich"
10 Topczewska I. "Jak poruszać się w świecie sztuki"
11 Towarzystwo Miłośników Wrocławia "Rocznik wrocławski"
12 Trzeciecki R. "Książeczka pracownika bhp"
13 Tuwim J. "Wybór poezji"
14 Tylczyński A. " Poradnik gospodarza klubu"
15 Tym S. "Poczta się nie myli"
16 Utkin J. "Opowieść o rudym motele"
17 Wasilewska W. "Wiedza o książce"
18 Watter Otto "Fotografia barwna"
19 Wentlandtowa H. "Oświata sanitarna"
20 Wernerowa J. "500 zagadek zoologicznych"
21 Wg Matwiejewa "Leśne przygody"
22 Wg powieści Fadiejewa A. "Młoda gwardia" 
23 Wg powieści Kornela Makuszyńskiego " Szatan z VII klasy" 
24 Wg Prusa B. "Powracajaca fala" 
25 Wg.Jarochowskiej M. "Buraczane liście"
26 Wiecki W. "Funkcja społeczna i organizacja domów kultury"
27 Wierzbicki J. "Z lasu szła wolność" 
28 Wilczak J. "Alladyna-bajka w trzech aktach"
29 Winowicz H. "Budujemy wspólny dom" 
30 Winowicz H. "Bawimy się wesoło" 
31 Winowicz H. "Wśród przyjaciół" 
32 Winowicz H. "Pieśń pójdzie z wami"
33 Witek B. Duly A. "Firma prosperuje coraz lepiej"
34 Władyka A. "Fiat"
35 Wojciechowska A. "Dożynki wielkopolskie"
36 Wołodnin Aleksander "Po latach"
37 Wójcik J. Botwiński R. Cendrowski Z. "Plac gier i zabaw wakacyjnych"
38 Wójcik Jan "Poszedłbym tą samą drogą"
39 Wójcik Paweł " Lampa błyskowa w fotografii amatorskiej" 
40 Wróblewska W. "Panna młoda w kąpieli"
41 WyłkowB. Dżeniew C. Harałampiew C. " Trzy tańce bułgarskie"
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 9
1 Zabłocki F. "Fircyk w zalotach" 
2 Zaborski Z. "Zielony karnawał"
3 Zaborski Z. "I śmiech niekiedy może być nauką" 
4 Załucka M. "Kpiny i kpinki"
5 Zapolska G. "Pani Dulska przed sądem" 
6 Zapolska G. "Panna Maliczewska" 
7 Zaremba Janusz "Film"
8 Zawistowski W. "Geografia"
9 Zechenter W. "Wiersze wybrane.
10 Zechenter-Spławińska E. "O małym cyrku i wielkiej przyjaźni"
11 Zieliński A. "Poezja Powstania Listopadowego"
12 Zimecki T. "Nie samym chlebem"
13 Zorin L. "Poczciwcy" 
14 Zorin L. "Pozegnanie"
15 Żdżarski Wacław " Zaczęło się od daguerrea"
16 Żernicki J. "Wędrowiec w jednym sandałem"
17 Żeromski S. "Grzech * Biała rękawiczka"
18 Żukowska A. "Cena istnienia"
19 Żukowska A. Myśmy tych dni nie zapomnieli"
20 Żurakowski B. "Koncert ciszy"
21 Żywirska M. "Strój kurpinowski" 
 
EWIDENCJA KSIĄŻEK NR 10
1 Praca zbiorowa "Inscenizacje" 
2 Praca zbiorowa "Literatura ludowa Dolny Śląsk"
3 Praca zbiorowa "Górny Śląsk i Opolszczyzna"
4 Praca zbiorowa "Ziemia Łowicka"
5 Praca zbiorowa "Warszawa"
6 Praca zbiorowa "Podlasie"
7 Praca zbiorowa "Mazowsze Północne"
8 Praca zbiorowa "Region Lubelski"
9 Praca zbiorowa "Warmia i Mazury"
10 Praca zbiorowa "Mazowsze"
11 Praca zbiorowa "Pomorze Zachodnie""Kurpie"
12 Praca zbiorowa "Poradnictwo w pracy kulturalno-oświatowej"
13 Praca zbiorowa "Współczesna Kinematografia Polska"
14 Praca zbiorowa "Problemy organizacji i ekonomiki kultury"
15 Praca zbiorowa "Prca kulturalno-oświatowa"
16 Praca zbiorowa "Szpilki"
17 Praca zbiorowa " Wybrane problemy upowszechniania kultury" 
18 Praca zbiorowa "Gmina przyszłości"
19 Praca zbiorowa "Z anteny PR i ekranu TV"
20 Praca zbiorowa "Najbliższa ojczyzna" 
21 Praca zbiorowa "Droga do Polski"
22 Praca zbiorowa "Walcząca Hiszpania"
23 Praca zbiorowa "Powiat kultura środowisko"
24 Praca zbiorowa "W służbie Polski socjalistycznej"
25 Praca zbiorowa "Problemy organizacji i ekonomiki kultury"
26 " Informator wydawniczy"
27 "Informacja o projektach typowych domów kultury,kin…"
28 "Umarli nie powstaną"
29 "Architektura przestrzeń kultura"
30 " Ziemia zakwitnie miłością"
31 "Poradnik pracownika kulturalno- oświatowego" 
32 "Warszawskie natchnienia"
33 " Cząstka czasu"
34 "Świat z naszej woli"
35 " Konserwatorium oświatowe"
36 "Przewodnik pracownika kulturalno-oświatowego" 
37 "Polskie stroje ludowe"
38 "Programowanie i planowanie działalności" 
39 "Sprawy religii i laicyzacji"
40 "Rocznice i obchody kulturalne" 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, 
które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. 

Żadna część publikowanych fotografii, zarówno w całości, jak i w fragmentach, nie może być publikowana,
reprodukowana ani przetwarzana w sposób cyfrowy, jak i analogowy, bez pisemnej zgody autora. 

Dom Kultury w Górze