EWIDENCJA PŁYT

Lp.

Autor/Zespół/Seria

Tytuł płyty

Sztuki

Rok

1

Adam Mickiewicz (Seria I)

 

 

 

 

 

 

1.1

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga I (Gospodarstwo)

1

 

1.2

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga I (Gospodarstwo- ciąg dalszy)

1

 

1.3

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga II (Zamek)

1

 

1.4

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga III (Umizgi)

1

 

1.5

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga IV (Dyplomatyka i Łowy)

1

 

1.6

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga IV (Dyplomatyka i Łowy - ciąg dalszy)

1

 

1.7

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga V (Kłótnia)

1

 

2

Adam Mickiewicz (Seria II)

 

 

 

 

 

 

2.1

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga VI (Zaścianek)

1

 

2.2

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga VII (Rada)

1

 

2.3

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga VIII (Zajazd)

1

 

2.4

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga IX (Bitwa)

 

 

1

 

2.5

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga X (Emigracja Jacek)

1

 

2.6

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz - Księga XI (Rok 1812)

1

 

2.7

 

 

 

 

 

Pan Tadeusz- Epilog

 

1

 

3

Alexander Dolsky

 

 

Songs

 

 

1

1981

4

Ałła Pugaczewa (Ros.)

 

 

 

 

Pieśni Igora Mikołajewa  (Ros.)

1

 

5

Ałła Pugaczewa (Ros.)

 

 

 

 

How disturbing is this way

2

 

6

Andrzej Dąbrowski

 

 

Do zakochania jeden krok

 

1

 

7

Andrzej Kuryło

 

 

 

Z biegiem lat

 

13

 

8

Art. Director Boris Alexandrov

Alexandrov song and dance ensemble of the soviet army

2

 

9

Biały Kruk Czarnego Krążka

 

 

 

 

 

9.1

 

 

 

 

 

Killing Me Fercefully - Buddy Rich

1

1977

9.2

 

 

 

 

 

Weedy Herman 20:30

 

1

1976

9.3

 

 

 

 

 

Weedy Herman 17:30

 

1

1976

9.4

 

 

 

 

 

Mieczysław Kosz

 

1

 

9.5

 

 

 

 

 

Stan / Dard / Kenten

 

1

1976

9.6

 

 

 

 

 

Jazz w Operze Leśnej - Thad Jones - Mel Lewis Orchestra

1

1976

9.7

 

 

 

 

 

Mieczysław Kosz

 

1

 

9.8

 

 

 

 

 

Wild Bill Davison and Old Timers

2

1976

9.9

 

 

 

 

 

Synthetic Evans

 

1

1976

9.10

 

 

 

 

 

Geomusic 111-PL - Smith, namysłowski, Bednarek

2

 

10

Biały Kruk Czarnego Krążka

 

 

 

 

 

10.1

 

 

 

 

 

AQUARIUM LIVE No.1 LABORATORIUM

2

1977

10.2.

 

 

 

 

 

Trio Wieczysława Ganielina

1

 

10.3

 

 

 

 

 

Jam Session Buddy Rich Combo

2

1977

10.4

 

 

 

 

 

Jazz nad Odrą  '77

 

2

1977

10.5

 

 

 

 

 

Złota Tarka 76- Jazz nad odrą 76

1

 

10.6

 

 

 

 

 

Ossian

 

 

1

1978

10.7

 

 

 

 

 

The Quartet

 

 

1

1978

10.8

 

 

 

 

 

AQUARIUM LIVE No.5 SUN SHIP

1

1978

10.9

 

 

 

 

 

One More time

 

1

1978

11

Biały Kruk Czarnego Krążka

 

 

 

 

 

11.1

 

 

 

 

 

Old Jazz Meeting

 

1

 

11.2

 

 

 

 

 

Sarah Vaughan

 

1

 

11.3

 

 

 

 

 

Stańko- Makiewicz UNIT

 

2

1976

11.4

 

 

 

 

 

Nowe twarze, Nowe głosy- Lublin

2

1976

11.5

 

 

 

 

 

1974  Galista 1976-  Żółkoś, Tabaka

2

1976

11.6

 

 

 

 

 

Swing and Blues

 

1

1977

11.7

 

 

 

 

 

Mr. Thunder- Klvin Jones Qartet

2

1974

12

Breakout

 

 

 

Disco

 

 

1

 

13

Breakout

 

 

 

ZOL- Zidentyfikowany obiekt latający

1

 

14

Centralny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

W Lesie Przyfrontowym

 

1

 

15

Czerwone Gitary

 

 

Czerwone gitary 3

 

1

 

16

Ernest Bryll, Małgorzata Goraj

bajka muzyczna- TOTO

 

1

 

17

Ewa Chotomska

 

 

 

Piosenki z telewizyjnego programu dla dzieci Tik-Tak

1

 

18

Exodus

 

 

 

 

Dziś dotarłem do rozstajnych dróg

1

 

19

Festiwal piosenki polskiej

 

Opole 68 (Mikrofon i ekran)

1

 

20

Fragmenty widowiska muzycznego

Do pięknej niedzieli (FPŻ KOŁOBRZEG 79)

1

 

21

František Benda

 

 

 

Koncert na flet i orkiestrę

 

1

 

22

Franz Schubert

 

 

 

Forellen- Quintett

 

1

 

23

Franz Schubert

 

 

 

DER TOD UND DAS MÄDCHEN

1

 

24

Gawęda

 

 

 

 

Uliczka Babci

 

1

 

25

Grażyna Auguścik

 

 

Sunrise Sunset

 

3

 

26

Irena Santor

 

 

 

Dzień dobry piosenko

 

1

 

27

Ireneusz Dudek

 

 

 

Nowa płyta

 

 

8

 

28

Ireneusz Dudek

 

 

 

N01

 

 

1

 

29

Ireneusz Wróbel

 

 

 

W spokojnym nastroju

 

1

 

30

Iwica Szerfiezi (Ros.)

 

 

Poezje śpiewane (Ros.)

 

1

 

31

Jadwiga Kozieradzka

 

 

Przygody trzech urwisów

1

 

32

Jan Kiepura

 

 

 

Arie operowe

 

1

 

33

Jan Zelnik

 

 

 

Wyprawa na szkolną górę

1

 

34

Janusz Odrowąż

 

 

Kwiatki z Kwiateczkowa

 

1

 

35

Jarosław Kukulski

 

 

Natalia

 

 

1

 

36

Jazz Legends

 

 

 

 

 

 

 

 

36.1

 

 

 

 

 

Vol. 1- THE SOUTH

 

1

 

36.2

 

 

 

 

 

Vol. 2- THE BLUES

 

1

 

36.3

 

 

 

 

 

Vol. 3- NEW ORLEANS

 

1

 

36.4

 

 

 

 

 

Vol. 4- JAZZ SINGERS

 

1

 

36.5

 

 

 

 

 

Vol. 5- CHICAGO

 

1

 

36.6

 

 

 

 

 

Vol. 6- CHICAGO

 

1

 

36.7

 

 

 

 

 

Vol. 7- NEW YORK

 

1

 

36.8

 

 

 

 

 

Vol. 8- BIG BANDS BEFORE 1935

1

 

36.9

 

 

 

 

 

Vol. 9- PIANO

 

1

 

36.10

 

 

 

 

 

Vol. 10- BOOGIE WOOGIE

1

 

36.11

 

 

 

 

 

Vol. 11- ADDENDA

 

1

 

37

Jędrzej Bednarowicz

 

 

Baśń o złotym ptaku

 

1

 

38

Język Polski

 

 

 

Płytoteka dla 8-klasowej szkoły podstawowej

1

 

39

Johann Sebastian Bach

 

Die Kunst der Fuge

 

1

 

40

Johnny Cash

 

 

 

Greatest hits

 

1

1987

41

Kaczki z nowej paczki

 

 

Greps

 

 

1

 

42

Katarzyna Gärtner i Ernest Bryll

Zagrajcie nam dzisiaj wszystkie srebrne dzwony

1

1975

43

Krzysztof Komeda

 

 

 

 

 

 

 

43.1

 

 

 

 

 

Muzyka Krzysztofa Komedy- Płyta nr 1

1

 

43.2

 

 

 

 

 

Muzyka Krzysztofa Komedy- Płyta nr 2

1

 

43.3

 

 

 

 

 

Muzyka Krzysztofa Komedy- Płyta nr 3

1

 

43.4

 

 

 

 

 

Muzyka Krzysztofa Komedy- Płyta nr 4

1

 

44

Laureaci Festiwalu Piosenki Radzieckiej

Zielona Góra 86

 

1

1986

45

Laureaci XIV Festiwalu Piosenki Radzieckiej

Zielona Góra 78

 

1

1978

46

Lech Buderecki i Ireneusz Kanicki

,,,dziś do Ciebie przyjść nie mogę…

2

 

47

Lech Konopiński

 

 

 

Książę Lech i druchów trzech - Legenda

1

 

48

Majka Jeżowska

 

 

 

Wibracje

 

 

1

 

49

Marek i Vacek

 

 

 

PIANO FIREWORK

 

2

1971

50

Maria Koseva

 

 

 

Spotkanie z Piosenką

 

1

 

51

Mazowsze

 

 

 

VOL.3

 

 

2

 

52

Mazowsze

 

 

 

VOL. 4

 

 

1

 

53

N. Nazarov

 

 

 

Old Marches and Waltzes

1

 

54

Orkiestra Uliczna z Chmielnej

 

Zakazane Piosenki

 

 1

 

55

Piosenki Różnych Narodów

 

Łączy nas piosenka

 

 1

 

56

Piotr Czajkowski

 

 

 

Jezioro Łabędzie oraz Śpiąca Królewna

2

1980

57

Polska Orkiestra Włościańska

Ziemio zamojska…

 

7

 

58

Polskie Nagrania

 

 

Domowe Przedszkole- Piosenki dla dzieci

1

1987

59

Polskie pieśni i tańce ludowe

W naszej wiosce

 

1

 

60

Przeboje Festiwali Piosenki Żołnierskiej

Takiemu to dobrze - Kołobrzeg 72

1

 

61

Radiowy zespół do nagrań muzyki rozrywkowej

Stare przeboje-nowe rytmy

1

 

62

Reportaż

 

 

 

Dwudziestego drugiego lutego tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego siódmego

2

 

63

Różni Wykonawcy

 

 

50 YEARS OF POPULAR HITS BBC RADIO ORCHESTRA

1

 

64

Różni Wykonawcy

 

 

Złote pierścienie Kołobrzegu

1

 

65

Różni Wykonawcy

 

 

Jarosław Kukulski i jego przeboje

1

 

66

Stanisław Moniuszko

 

 

 

 

 

 

66.1

 

 

 

 

 

Straszny Dwór - Opera w 4 aktach (strona 1 i 2)

1

 

66.2

 

 

 

 

 

Straszny Dwór - Opera w 4 aktach (strona 3 i 4)

1

 

66.3

 

 

 

 

 

Straszny Dwór - Opera w 4 aktach (strona 5 i 6)

1

 

66.4

 

 

 

 

 

Straszny Dwór - Opera w 4 aktach (strona 7 i 8)

1

 

67

Śląsk

 

 

 

 

VOL.5

 

 

1

 

68

Śląsk

 

 

 

 

VOL.6

 

 

1

 

69

Śpiewacy instrumentalni (Ros.)

Wokalny album (Ros.)

 

1

 

70

Tina Turner

 

 

 

Sunset On Sunset

 

1

 

71

Wesoła Grupa (Ros.)

 

 

Przyjaźnić się należy (Ros.)

1

 

72

Wiesiołyje rebjata

 

 

Warszawa-Moskwie, Moskwa-Warszawie

1

 

73

Wojciech Siemion

 

 

Cześć Partii - Na XX-Lecie Polskiej Partii Robotniczej

1

 

74

Zespół instrumentalny pod dyr. P. Bojadżijewa

Melodie Śląskie

 

1

 

75

Zespół regionalny Ziemi Cieszyńskiej

Pieśni i Tańce Beskidzkie

 

1

 

76

 

 

 

 

 

Śpiewamy o miłości twojej

1

 

77

 

 

 

 

 

Famous Jazz Trumpet Players

1

 

 


 
 
 

 
 
 
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, 
które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. 

Żadna część publikowanych fotografii, zarówno w całości, jak i w fragmentach, nie może być publikowana,
reprodukowana ani przetwarzana w sposób cyfrowy, jak i analogowy, bez pisemnej zgody autora. 

Dom Kultury w Górze