Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wyniki  zamówienia publicznego na zakup sceny mobilnej


Informujemy o wynikach udzielenia zamówienia na zakup sceny mobilnej w ramach zwycięskiego Budżetu Obywatelskiego Gminy Góra na rok 2022.

Szczegóły dostępne są w linku poniżej:

Wyniki zamówienia publicznego

Ferie 2022 z Domem Kultury 


Karta zgłoszenia >>>

Regulamin >>>

WOŚP 2022

Szczegółowy program dostępny na plakacie

Antoni Syrek-Dąbrowski


Edit 28.01.2022: 
WYDARZENIE PRZENIESIONE NA 14 LUTEGO 2022.

Zapraszamy na stand-up pt. "Życie", który odbędzie się 3 lutego 2022 r. o godz. 19:00 w Domu Kultury w Górze. 
Bilety do nabycia na  


Koncert Kuby Kęsego ODWOŁANY


Niestety gwiazdy na niebie, ogień i woda wskazują na to, że najbliższe "AkustyczniE GramY" się nie odbędzie. Niestety z przyczyn niezależnych od nas i artysty, zostaliśmy zmuszeni przełożyć wydarzenie na inny termin. Szczegóły wkrótce...

Rekordowy szalik HANDMADE dla WOŚP


Panie z Klubu Rękodzieła działającego w Bibliotece Miejskiej w Górze przyłączyły się do międzynarodowej akcji dziergania rekordowego szalika dla WOŚP. 
W poniedziałek powstały pierwsze 1,5 m odcinki szalików. Panie wydziergały już 9 m szalika. Kolejne metry będą powstawały w tym tygodniu. W przyszły poniedziałek okaże się, ile łącznie metrów szalika zostanie wysłanych z Góry do magazynu głównego akcji.

Gotowy szalik zostanie zlicytowany w aukcji Allegro na rzecz 30. Finału WOŚP dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Przedmiotem aukcji, będzie nie tylko sam rekordowo długi szalik, ale również zobowiązanie do recyklingu. Szalik zostanie przerobiony na przydatne rzeczy: pledy, narzuty, koce.

Edit: Na dzień 17.01.2022 r.  paniom udało się wydziergać 40 m i 60 cm szalika. W takiej postaci gotowy produkt zostanie przekazany bezpośrednio do fundacji WOŚP, gdzie dołączone zostaną pozostałe szaliki od biorących udział w akcji.

Akustycznie Gramy - Kuba Kęsy


Już 20 stycznia odwiedzi nas Kuba Kęsy - wokalista i gitarzysta, który przeniesie nas w muzyczną podróż okraszoną ciepłą barwą głosu oraz zaskakującymi aranżacjami popularnych utworów. Nie może Was zabraknąć!!!

Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia na zakup sceny mobilnej


Informujemy o zamiarze udzielenia zamówienia na zakup sceny mobilnej w ramach zwycięskiego Budżetu Obywatelskiego Gminy Góra na rok 2022.

Szczegóły zamówienia oraz wszystkie załączniki dostępne są w linku poniżej:

Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia 

Koncert Kolęd 2022


Koncert Kolęd Big Bandu, Chóru Nauczycielskiego Pro Bono oraz zaproszonych gości już za nami. Jak było? Wie tylko ten, kto był, słuchał i kolędował razem z nami. Dla tych, którym nie było dane nas odwiedzić - kilka zdjęć w fotogalerii wykonanych przez Grupę Filmowo-Fotograficzną Domu Kultury w Górze.

Zbiórka krwi 30. Finał WOŚP


29 stycznia w godzinach 9:30 - 13:00 w sali klubowej Domu Kultury w Górze, odbędzie się zbiórka krwi w ramach 30. Finału WOŚP. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisu w sekretariacie Domu Kultury lub telefonicznie pod nr 65 543 23 20

Stroik Bożonarodzeniowy


Konkurs rozstrzygnięty! Nagrodzeni to:
kategoria I (rodziny z dziećmi do lat 


I miejsce - Julia Koszowska
II miejsce - Zofia Kucharska
III miejsce - Oliwia Domasik

kategoria II (młodzież 9-17 lat)
I miejsce Wiktoria Gawia
II miejsce - Aleksandra Nowaczyk
III miejsce - Alicja Janus

Dziękujemy Joannie Stojanowskiej,
Mirosławie Pawlickiej-Pacyga oraz Teresie Witkowskiej, za ocenę prac konkursowych.????????
Wystawę stroików można podziwiać w naszej siedzibie.


Fotorelacja z turnieju E-sportowego Fifa22


Turniej FIFA22 o puchar Burmistrza Góry to już historia. Rozgrywki na wysokim poziomie wzbudzały ogromne emocje wśród zawodników. Dziękujemy ekipie E-sport dla każdego za profesjonalne przygotowanie turnieju!
Słowa podziękowania również kierujemy do Pani Burmistrz - Irena Krzyszkiewicz, za objęcie turnieju honorowym patronatem.
Gratulujemy zwycięzcom i widzimy się za rok!

Koncert Kolęd


Bilety do nabycia na  

Spotkanie z Mikołajem


Zostań Wolontariuszem Sztabu 6003


Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w organizację 30. Finału WOŚP.  30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Termin składania ankiet  8.11 - 30.11.2021 r.

Regulamin Wolontariusza >>>
Ankieta Wolontariusza >>>


strona    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10