plakat

Akustycznie Gramy- Fabrizio Walker

Kostarykański artysta, który swoje muzyczne opowieści plecie łącząc elementy tradycyjnych pieśni latynoamerykańskich, soulu, rocka, reggae, bolero, calypso oraz rapu.
W 2010 roku dołączył do zespołu Infibeat – kolektywu inspirującego się jazzem, funkiem i brzmieniami karaibskimi. W 2016 roku Fabrizio zdecydował się na równoległą solową karierę nagrywając album „La Cola del Pescado”. W tym samym roku Infibeat rozpoczął współpracę z Elijah Brueggeman, z którym nagrał i wydał płyty „RitmosCimarronesVol.I" i „RitmosCimarronesVol. II" – obie nagrodzone w kategorii Best Latin Fusion Album.

Kolejny solowy album „Leirundé" ukazał się w roku 2018, nagrany zaledwie w ciągu jednego dnia, zarejestrowany przez muzyków w studio całkowicie na żywo. Usłyszymy przekrój piosenek z całego dziesięciolecia jego muzycznej kariery.

30.09.2021 r. godz. 19:00 - sala widowiskowa Domu Kultury w Górze.

Wstęp wolny.


plakat

STAND-UP


Bilety dostępne na kupbilecik.pl


zdjęcie banerów

ETNO GÓRA


EtnoGóra za nami!
Warsztaty bębniarskie, zielarskie, kulinarne oraz koncerty! Ogromna moc wrażeń i doznań duchowych. Dziękujemy wszystkim artystom oraz "warsztatowiczom" - byliście niesamowici. Jesteśmy przekonani, że festiwal na stałe wpiszę się w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta!

Projekt grantowy został "sfinansowany w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych  w ramach  projektu grantowego LGD Ujście Baryczy".

Plakat

ETNO GÓRA


Więcej informacji tutaj >>>

Projekt grantowy został "sfinansowany w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych  w ramach  projektu grantowego LGD Ujście Baryczy".

KONKURS FOTOGRAFICZNY "PROW NA OBSZARZE LGD UJŚCIE BARYCZY"


Lokalna Grupa Działania "Ujście Baryczy" wraz z Biblioteką Miejską w Górze zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "PROW na obszarze LGD Ujście Baryczy". Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, średnich i osób dorosłych. Termin składania prac upływa 24 września br. Więcej>>>

zapisy do sekcji

Dni otwarte - 2.09.2021 r.


Wczoraj gościliśmy w naszym budynku ludzi pasji, u których nie brak entuzjazmu i zapału do działania. Dzisiaj ponownie czekamy na Was od godziny 17:00. Przyjdź i przekonaj się sam!

Narodowe Czytanie


Tegoroczna edycja Narodowego Czytania odbędzie się ponownie w Domu Kultury w Górze. Tym razem cała Polska czytała będzie fragmenty Moralności Pani Dulskiej autorstwa Gabrieli Zapolskiej. Do zobaczenia 4 września 2021 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Górze.

Zakończenie wakacji. Mecze, koncerty, animacje dla dzieci.


Już teraz wraz z Zespołem Szkół w Górze im. gen. Sylwestra Kaliskiego oraz wszystkimi sponsorami zapraszamy na imprezę podsumowującą tegoroczne wakacje. W programie między innymi amatorskie turnieje siatkówki plażowej, koncerty zespołów Runaway oraz Yellow Snow, a także animacje dla dzieci przygotowane przez Kolorowy Świat Smyka. Gwiazdą tegorocznych turniejów będą siatkarze klubu eWinner Gwardia Wrocław.

Koncert Janusza Cedro 15.8.2021 r.


Obchody święta Wojska Polskiego oraz Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny górowianie świętowali koncertem Janusza Cedro na Placu Bolesława Chrobrego w Górze. Podczas wydarzenia zatytułowanego "Najpiękniejsze Piosenki Świata" rozbrzmiało wiele przebojów polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych. Zapraszamy do wspomnień w galerii zdjęć.

Koncert zespołu Niezapominajki podczas XII Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Luboszycach


Miło nam poinformować, że zespół śpiewaczy Niezapominajki w dniu 15.08.2021 r. wziął udział w XII Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Luboszycach. Zespół wykonał trzy utwory muzyczne: Polskie Kwiaty, Oka oraz Pierwsza Brygada. Kilka zdjęć z gorącego występu Niezapominajek w galerii po kliknięciu w zdjęcie.

Zakończenie wakacji


Serdecznie zapraszamy na imprezę kończącą tegoroczne wakacje. Letnie słoneczko pożegnamy w tym roku 28 i 29 sierpnia na Plażowej Arenie w Górze. W programie m.in. Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej, koncerty i animacje dla dzieci. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia będzie można uzyskać, klikając w miniaturkę zdjęcia.

Koncert Janusza Cedro


Zapraszamy na koncert Janusza Cedro, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 15.8.2021 r. na Placu Bolesława Chrobrego w Górze. Szczegóły na plakacie.

strona    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10